Bauke Mollema kopman Blanco in Tour

Bauke Mollema is in de Tour de France de enige kopman van Blanco Pro Cycling. De ploeg maakte vandaag de bezetting bekend voor de Tour en daarin werd Mollema, derde in de Ronde van Zwitserland, als de belangrijkste renner aangestipt.

“We hebben ons team op Bauke afgestemd”, zei ploegleider Nico Verhoeven. “We willen met hem een goed klassement rijden. We richten ons op de top tien, maar eigenlijk willen we gewoon het maximale eruit halen. Je kunt wel zeggen, we willen vierde worden, maar als Bauke als vierde eindigt terwijl een tweede plaats mogelijk was, zullen we natuurlijk niet tevreden zijn. Stel dat Bauke zevende wordt en dat is het maximaal haalbare, dan zijn we daar gelukkig mee.”

Mollema zal ondersteund worden door Lars Boom, Laurens ten Dam, Robert Gesink, Tom Leezer, Lars Petter Nordhaug, Bram Tankink, Sep Vanmarcke en Maarten Wynants.